Wysokiej jakości drukarki firmy Elzab

Drukarki fiskalne do urządzenia, które działają w różnego rodzaju systemach sprzedaży – zarówno w małych, jak i średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Większość modeli oferuje po prostu praktyczne funkcje oraz wysokie parametry użytkowe. A jak jest w przypadku drukarek fiskalnych produkowanych przez polską markę Elzab?

Różnorodność i niezawodność

Elzab to polski producent kas i drukarek fiskalnych, który od wielu lat funkcjonuje na krajowym rynku. Urządzenia tej marki są nie tylko zróżnicowane, ale także niezawodne i wszechstronnie wyposażone. W przypadku drukarek fiskalnych, Elzab tworzy modele stacjonarne oraz przenośne. Zarówno urządzenia z kopią elektroniczną, jak i takie posiadające 2 rolki papieru termicznego. W tym wpisie zaprezentujemy 2 rozwiązania technologiczne. Będą to Elzab Zeta oraz Elzab Mera TE.

Elzab Zeta – kompaktowa i wydajna

Model Zeta jest produkowany przez Elzab od niedawna (w porównaniu z innymi urządzeniami tej marki). Niemniej, zdążył już na dobre zadomowić się na polskim rynku technologii sprzedaży. Trudno się temu dziwić, ponieważ pomimo kompaktowych gabarytów, jest to naprawdę wydajna drukarka rejestrująca. Elzab Zeta została wyposażona nie tylko w moduł elektronicznej kopii paragonów, ale także w wytrzymały i prosty w obsłudze mechanizm termiczny. Co więcej, urządzenie pozwala na obsługę nawet 300 000 pozycji towarowych (PLU), które zostaną wcześniej zdefiniowanie w oprogramowaniu do zarządzania sprzedażą.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Zeta jest obecnie jedną z najmniejszych drukarek stacjonarnych. Wymiary tego modelu wynoszą zaledwie 170 x 111 x 90 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Dzięki temu drukarka bez problemu zmieści się również na ograniczonych przestrzennie stanowiskach pracy. Ponadto, urządzenie marki Elzab wyróżnia się solidną oraz szczelną obudową. Po tej drukarce rejestrującej można oczekiwać, że będzie służyła podatnikowi przez wiele lat prowadzenia ewidencji.

Elzab Mera TE – elegancka i pojemna

Podobnie jak Elzab Zeta, model Mera TE wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów. Rozwiązanie to ułatwia przechowywanie istotnej dokumentacji oraz zmniejsza koszty związane z zakupem materiałów eksploatacyjnych. A na tym nie koniec. Elzab Mera TE posiada również innowacyjny, obszerny ekran TFT, który pracuje w rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Technologię tę, poza emitowaniem standardowych komunikatów o przeprowadzanych transakcjach, można wykorzystać np. do wyświetlania reklam graficznych.

Istotną zaletą modelu Mera TE jest opcja współpracy z bazą towarową, która będzie się składała nawet z 350 000 produktów i usług. Jednakże, drukarka ma wiele do zaoferowania nie tylko w kwestii funkcjonalności. Urządzenie charakteryzuje się także ergonomiczną i elegancką konstrukcją. Ponadto, Elzab Mera TE można zamówić w jednym z 2 wariantów kolorystycznych – czarnym lub białym.

Kilka słów o pozostałych modelach

Zeta i Mera TE nie są oczywiście jedynymi drukarkami fiskalnymi Elzab. Producent ten dostarcza na polski rynek również inne modele: D10 (mobilny, z ekranem dotykowym), Mera (z kopią papierową), Mera F (apteczny, z kopią papierową) oraz Mera F E (apteczny, z kopią elektroniczną). Jak widać, każdy przedsiębiorca znajdzie tutaj coś dla siebie i swojego biznesu.

2 Replies to “Wysokiej jakości drukarki firmy Elzab

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *