Posnet Mobile HS EJ – niezwykle mała kasa z kopią elektroniczną

Można chyba zaryzykować tezę, że małe kasy fiskalne podbijają dziś serca wielu polskich podatników. I co najważniejsze, nie są to tylko przedsiębiorcy, którzy prowadzą sprzedaż mobilną. Niewielkie urządzenia rejestrujące sprawdzają się również w punktach stacjonarnych. Jakieś przykłady? Chociażby kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ, którą wyposażono w szereg praktycznych rozwiązań technologicznych.

Najmniejsza kasa fiskalna na rynku

Jedne rzeczy na rynku fiskalnym zmieniają się bardzo szybko, podczas gdy drugie trwają latami. W przypadku o Posnet Mobile HS EJ można napisać, że od dłuższego czasu jest to najmniejsza kasa rejestrującą, na którą mogą się zdecydować krajowi przedsiębiorcy. Wymiary tego urządzenia to tylko 46 x 86 x 158 mm (wysokość, szerokość, długość), natomiast jego waga wynosi zaledwie 400 g. Co za tym idzie, Mobile HS EJ jest modelem wyjątkowo poręcznym, bezproblemowym w przewożeniu oraz łatwym do zastosowania na małym stanowisku pracy.

Elektroniczna kopia paragonów

Moduł elektronicznej kopii paragonów jest jednym z tych rozwiązań, które niejako zrewolucjonizowały przestrzeganie przepisów fiskalnych. Technologia ta pozwala bowiem na wygodne, oszczędne i bezpieczne przechowywanie istotnej dokumentacji. Świetnie widać to na przykładzie Posnet Mobile HS EJ. Wspomniana kasa automatycznie zapisuje wszystkie kopie paragonów na karcie pamięci microSD. Jakie korzyści z tego płyną? Poza wspomnianym już komfortem, eksploatacja tego modelu zapewnia mniejsze wydatki na papier termiczny – jednorazowo wystarczy stosować tylko 1 rolkę. Ponadto, dane zgromadzone na karcie pamięci da się bez problemu dodatkowo skopiować i umieścić np. na dysku twardym komputera, pendrivie bądź płycie DVD.

Definiowanie bazy towarowej

Kasa rejestrująca Posnet Mobile HS EJ sprawdzi się zwłaszcza w firmach, które posiadają w swoim asortymencie kilka tysięcy produktów bądź usług. Urządzenie gwarantuje bowiem obsługę do 4 000 pozycji towarowych w bazie PLU. Niemniej, samo definiowanie poszczególnych elementów oferty jest bardzo proste. Można to zrobić albo ręczne, albo przy użyciu komputera i programu sprzedażowego. Ponadto, w tej kasie produkty i usługi mogą mieć nazwy o maksymalnej długości 40 znaków, co zapewnia jednoznaczną identyfikację wszystkich pozycji towarowych.

Szybkość pracy zawsze w cenie

W urządzeniu marki Posnet zastosowano 2 rozwiązania, które zdecydowanie przyspieszają obsługiwanie klientów. Po pierwsze, jest to wydajny i szybki mechanizm termiczny. Dzięki niemu drukarka wystawia paragony z prędkością 22 linii tekstu na sekundę. Po drugie, są to klawisze funkcyjne. W Posnet Mobile HS EJ przycisków tego typu jest 10 i można je zdefiniować zarówno do prowadzenia sprzedaży w trybie szybkim (bezpośredniego wywoływania wybranych elementów asortymentu), jak i do wykonywania innych czynności, np. wydruku raportu dobowego.

 

Biorąc pod uwagę wszystkie cechy modelu Mobile HS EJ, które zostały tutaj omówione, trudno się dziwić, iż mamy tutaj do czynienia z prawdziwym hitem sprzedaży. Innymi słowy, urządzenie to zagościło już w wielu firmach i nic nie wskazuje na to, że sytuacja ta zmieni się w najbliższym czasie. Każdą osobę, której kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ przypadka do gustu, zachęcamy do odwiedzenia tej strony.

3 Replies to “Posnet Mobile HS EJ – niezwykle mała kasa z kopią elektroniczną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *