Novitus Nano II Online – nowa odsłona znanego i sprawdzonego modelu

Novitus Nano II Online – nowa odsłona znanego i sprawdzonego modelu

Nano II Online jest następczynią, bardzo popularnej na polskim rynku urządzeń rejestrujących, kasy Nano. Nowa wersja zachowała najlepsze cechy pierwowzoru – mocne i szybkie mechanizmy drukujące, pojemną bazę towarową, małe rozmiary, ergonomiczny kształt, wodoodporną klawiaturę.  To co ją różni od poprzedniczek i sprawia, że jest jeszcze lepsza, to nowy design, ekstremalna wytrzymałość, większe i bardziej czytelne wyświetlacze, więcej klawiszy funkcyjnych i szybkiej sprzedaży oraz Wifi w standardzie.

Znane, sprawdzone, warte powielenia

Novitus Nano II Online to kasa fiskalna skonstruowana z wykorzystaniem doświadczenia, jakie jej twórcy zdobywali podczas pracy nad poprzedniczkami. Dlatego też, to urządzenie również zbudowano na mocnych podzespołach. Wykorzystano w min niezawodny mechanizm drukujący marki Fujitsu który sprawnie i szybko emituje paragony i inne dokumenty niefiskalne. Wymiana rolki odbywa się na zasadzie „wrzuć i pracuj”, dzięki czemu koniec papieru nie oznacza przerwy w pracy, a obsługa klienta przebiega szybko i sprawnie.

Kasa, analogicznie do poprzednich modeli linii Nano, jest niewielkich rozmiarów, a jej kształt cechuje ergonomia. Jej atutem jest też z pewnością niezwykle wydajny akumulator, który pozwoli wydrukować nawet do 3 000 paragonów, co pozwala nawet na kilkudniową pracę bez ładowania. Co ciekawe akumulator kasy jest wykonany w formie wymiennego pakietu, który można w dowolnym momencie odłączyć od kasy i ładować standardowym zasilaczem poza kasą, w tym czasie pracując na zapasowej baterii.

Nowe i jeszcze lepsze

Novitus Nano II Online jest najmniejszym urządzeniem rejestrującym typu online, które gwarantuje przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Model ten posiada w standardzie moduł WiFi, a dodatkowo można go wyposażyć w GSM. Dostęp do internetu pozwala na stosowanie zawansowanej technologicznie usługi chmurowej. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej.

W Nano II Online producent umieścił 32 bitowe procesory o taktowaniu powyżej 500MHz, ogromną pamięć wewnętrzną oraz 256MB pamięci operacyjnej. Sprawia to, że pamięć fiskalna w nowych modelach marki Novitus jest 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.

Jeszcze jednym ułatwieniem dla operatora jest zdalna wymiana danych z terminalem płatniczym. To kolejny sposób na usprawnienie obsługi klienta. Ale nie tylko. Przesyłanie danych, zamiast przepisywania ich ręcznie, eliminuje ewentualne pomyłki.

Komu, komu?

Nowość od marki Novitus to kasa, która znajdzie zastosowanie w wielu różnych działalnościach. Może działać zarówno, jako urządzenie stacjonarne, jak i mobilne w sprzedaży przenośnej. Znajdzie zastosowanie w gabinetach lekarskich, kancelariach prawniczych, gabinetach kosmetycznych, kosmetologicznych, fryzjerskich, małych punktach handlowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie powierzchnia ladowa jest ograniczona. Dzięki funkcjom busowym  umożliwi programowanie i sprzedaż biletów w autobusach, natomiast czasowe pozwolą na zastosowanie jej na parkingach lub w wypożyczalniach. Można ją także wykorzystać jako sprawdzarkę cen.

 

 

One Reply to “Novitus Nano II Online – nowa odsłona znanego i sprawdzonego modelu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *