Jakie drukarki fiskalne online oferuje Elzab?

Stacjonarna drukarka fiskalna Elzab Mera Online

Wobec wprowadzenia nowego systemu fiskalizacji, przedsiębiorcy coraz liczniej obserwują, jakie urządzenia online ma im do zaproponowania współczesnych rynek technologii sprzedaży. I to nie tylko kasy, ale i drukarki rejestrujące, komunikujące się przez internet z CRK. Naturalnie, główna uwaga jest skupiona na rozwiązaniach oferowanych przez czołowe polskie marki. A do tych z pewnością można zaliczyć firmę Elzab. Zatem sprawdźmy, jakie ma do zaproponowania drukarki rejestrujące z funkcjonalnościami online.

Elzab Zeta Online – znana drukarka fiskalna w nowym wydaniu

Oczywistym jest, że model ten zapewnia internetową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas. Ale warto nadmienić, że Zeta Online oferuje różne możliwości w tym zakresie. Jednym z nich jest użycie portu USB i podłączenie drukarki do komputera z dostępem do internetu. Inne rozwiązanie to wykorzystanie wbudowanego modułu Wi-Fi do bezprzewodowej transmisji danych. A to nie jedyne udogodnienia, jakie model Zeta Online ma do zaproponowania. Ważnym atutem drukarki fiskalnej jest możliwość obsługi naprawdę pojemnej bazy towarowej, zdefiniowanej w programie sprzedażowej. Mówimy tu bowiem o aż 500 000 pozycji PLU. Jednocześnie warto dodać, że – oprócz eleganckiego wyglądu – urządzenie marki Elzab charakteryzuje się naprawdę małymi gabarytami. Dzięki temu funkcjonalna technologia sprzedaży, dysponująca też wydajnym i przyjaznym w obsłudze mechanizmem termicznych, z powodzeniem odnajdzie się na każdym stanowisku pracy – nawet takim, którego przestrzeń robocza jest mocno ograniczona.

Elzab Mera Online – dla wydajnej pracy stacjonarnej

Tym razem kilka słów o modelu nieco większym, ale też oferującym dodatkowe rozwiązania technologiczne. Ta zdecydowanie stacjonarna drukarka fiskalna została wyposażona w atrakcyjny wyświetlacz, umieszczony na wysięgniku. Ekran TFT o przekątnej 4,3” pracuje w kolorze, a ponadto oferuje ciekawe możliwości. Emituje bowiem nie tylko przejrzyste informacje o przebiegu transakcji, ale również inne treści – np. zdefiniowane wcześniej powitania, reklamy dotyczące aktualnych promocji bądź logotyp działalności. Oczywiście opisany wyświetlacz to nie jedyny atut drukarki fiskalnej Elzab Mera Online. Urządzenie pozwala również na obsługę do 500 000 pozycji towarowych w bazie PLU, a ponadto – posiada porty USB i Ethernet oraz umożliwia rozbudowanie standardów komunikacyjnych o rozwiązanie Bluetooth. Co więcej, model Elzab Mera Online został wyposażony w bardzo wydajny mechanizm termiczny, wystawiający paragony oraz inne dokumenty z prędkością nawet 48 linii tekstu na sekundę! A dzięki wbudowanemu obcinaczowi wszystkie wydruki mają estetyczną formę.

Elzab Cube Online – stylowa i funkcjonalna nowość

O ile w poprzednich przykładach mowa była raczej o znanych technologiach, które zyskały odpowiednie rozwiązania przystosowujące do systemu online, o tyle tym razem przyszła kolej na zdecydowaną nowość. Nowość, która zwraca na siebie uwagę już samym wyglądem. Zgodnie z tym, co podpowiada nazwa urządzenia, model Cube Online nawiązuje kształtem do niedużego, zgrabnego sześcianu o obłych rogach. Tym samym drukarka fiskalna Elzab prezentuje się stylowo i elegancko, a zarazem znakomicie odnajduje się nawet na ograniczonych przestrzennie stanowiskach pracy. Nowoczesny design uzupełniają estetyczne przyciski – zapewniające intuicyjną obsługę urządzenia – oraz czytelny wyświetlacz LCD 4,3”, funkcjonujący w kolorze (a także emitujący np. skonfigurowane wcześniej komunikaty). W Cube Online zasługuje na uwagę jeszcze kilka rozwiązań. Po pierwsze – sprawny i solidny mechanizm drukujący (obsługujący rolki o szerokości 57 lub 80 mm, posiadający obcinacz), który wystawia paragony oraz inne dokumenty także z dodatkowymi elementami: NIP-em nabywcy, kodem kreskowym czy logotypem firmy. Po drugie – standardy komunikacyjne, umożliwiające choćby przewodową (Ethernet) lub bezprzewodową (Wi-Fi) komunikację z Centralnym Repozytorium Kas. A do tego też jest wstanie pracować z bazą towarową o maksymalnej pojemności 500 000 PLU.

One Reply to “Jakie drukarki fiskalne online oferuje Elzab?”

  1. o zecie i cubie już słyszałem, ale o drukarce fiskalnej merze jeszcze nie a wydaje się ciekawym urządzeniem choć no trochę większa gabarytowo od pozostałych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *