Drukarki z rodziny Thermal – znane i cenione

drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

Czasem bywa tak, że jakiś konkretny model zdobędzie uwagę i popularność wśród przedsiębiorców dzięki swej wyjątkowości – mowa tu zarówno o innowacjach technologicznych, jak i optymalnych parametrach, dużej wydajności oraz odporności na intensywną eksploatację, a nawet atrakcyjnym wyglądzie. Bywa jednak też tak, że uznanie zyskuje cała rodzina urządzeń fiskalnych, utwierdzając tym samym użytkowników z wysokiej jakości danych produktów. Tak też było w przypadku drukarek rejestrujących marki Posnet z linii Thermal – każdy podatnik, który planował zakup tego typu technologii, musiał się z nimi zetknąć. Co można o nich powiedzieć?

Posnet Thermal FV EJ, Posnet Thermal XL, Posnet Thermal A HD… to tylko niektóre modele udowadniające, że zespół konkretnych, sprawdzonych rozwiązań okazuje się skuteczny i przyjazny wielu różnym działalnościom handlowym. Co konkretnie na to wpływa? I czym się różnią poszczególne drukarki? Sprawdźmy.

Posnet Thermal FV EJ

Optymalne proporcje między parametrami użytkowymi, dostępnymi funkcjami i cechami konstrukcyjnymi zadecydowały o dużej popularności tego modelu. Thermal FV EJ obsługuje bazę towarową rzędu 250 000 PLU, zapisuje kopie paragonów w formie cyfrowej i zapewnia szybkie wystawianie paragonów na rolce o długości 100 m. Dodać należy, że współpracuje praktycznie z każdym programem sprzedażowym, dysponuje portami USB i RS-232 do komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi, a także oferuje możliwość zastosowania modułu Bluetooth do połączeń bezprzewodowych. Charakterystycznym elementem tego modelu jest obszerny, podświetlany ekran, gwarantujący dobrą widoczność wszystkich komunikatów nawet przy gorszym oświetleniu.

Posnet Thermal XL

Opinie o tej drukarce mówią same za siebie: to jedna z najchętniej wybieranych opcji, jeśli chodzi o solidne technologie sprzedaży. Co Thermal XL jest w stanie zaoferować? Przede wszystkim atrakcyjne rozwiązania konstrukcyjne: wybierając ten model, sami decydujemy, jaki zostanie w nim zastosowany wyświetlacz klienta – czy będzie on wolnostojący lub wolnostojący przedłużony, kompaktowy lub podwieszany, czy też pozostanie zintegrowany z obudową urządzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie dostosować drukarkę do danego stanowiska sprzedaży, nawet, jeśli jego przestrzeń jest dość ograniczona. Tym bardziej, że Thermal XL również posiada nieduże gabaryty, nie mówiąc już o eleganckim wyglądzie. Ponadto, pozwala na obsługę 250 000 pozycji towarowych, drukuje z prędkością 47 linii na sekundę oraz posiada opcję elektronicznej kopii paragonów. Poza tym, nie tylko generuje faktury VAT, ale umożliwia też umieszczanie na dokumentach kodów QR.

Ponset Thermal A HD

Wśród modeli z linii Thermal znalazła się również wyspecjalizowana drukarka fiskalna, stworzona do kompleksowej obsługi aptek, hurtowni farmaceutycznych i innych, należących do tej branży punktów. Wszystko przez to, że oprócz paragonów i faktur VAT, wystawia także dokumenty związane z receptami, refundacją leków, zawierające dane na temat leków robionych na zamówienie itp. Poza tym, tu również znajdziemy 3 warianty wyświetlacza (standardowy, podwieszany, wolnostojący), elektroniczną kopię paragonów, obsługę 250 000 PLU i wydruk z szybkością 47 linii/s. Jednak w kwestii komunikacji, oprócz 2 portów RS-232 i złącza USB, model Thermal A HD został wyposażony również w interfejs Ethernet do zintegrowania drukarki z siecią komputerową i uzyskania szybkiej, stabilnej wymiany danych.

One Reply to “Drukarki z rodziny Thermal – znane i cenione”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *