Novitus next – fiskalne przełamywanie barier

Kasa fiskalna Novitus next

Innowacje, które wykraczają poza określone standardy, zarówno technologiczne, jak i użytkowe. Właśnie takie sytuacje na rynku fiskalnym lubimy opisywać najbardziej. A ta zdecydowanie się do nich zalicza, bowiem stanowi atrakcyjną kontynuację narastającej rywalizacji nowoczesnych rozwiązań. Co tytułowy producent ma do zaoferowania w swoim najnowszym dziele? Przyjrzyjmy się kilku aspektom tego urządzenia.

Nie przedłużając zbytnio kwestii podstawowej, ustalmy to już teraz: mówimy o innowacyjnej kompilacji kasy fiskalnej i pełnowartościowego tabletu. Brzmi nieźle, prawda? Ale czy tego typu technologia okaże się skuteczna przy handlu towarami i usługami? O tym zdecydujecie sami. Pewne jest jedno – klikanie w ekran i przeglądanie internetu to nie wszystko, co niesie za sobą model Novitus next.

Gotowa na nieograniczony rozwój firmy

Liczba PLU – jedna z podstawowych kwestii, która zawsze musi być wzięta pod uwagę podczas wyboru urządzenia fiskalnego. Pomijając już rozbieżności w tym aspekcie, jakie panują pomiędzy kasami i drukarkami, w przypadku tych pierwszych nieraz mogliśmy spotkać modele systemowe, obsługujące nawet 60 000 pozycji towarowych, albo technologie pozwalające podatnikowi zadecydować o wysokości tego parametru. Jedna z najnowszych propozycji na rynku dała szansę na rozbudowę bazy towarowej w dowolnym momencie użytkowania kasy – także długo po jej zakupie.

Trzeba jednak przyznać, że next nie tylko bije dotychczasowy rekord w tej dziedzinie (ustanowiony zresztą przez drukarkę marki Novitus i jej wynik 1 000 000 PLU). Oferuje rozwiązania znacznie atrakcyjniejsze. Nowa kasa fiskalna pozwala bowiem obsługiwać bazę towarową o nieograniczonej liczbie zaprogramowanych pozycji. Całkowite zniesienie barier w tym względnie raczej nie pozostawia miejsca dla konkurencyjnych modeli – przynajmniej na tę chwilę. Nawet, jeśli chodzi o urządzenia fiskalne sprzyjające rozwojowi przedsiębiorstwa.

Nowocześnie… i jeszcze nowocześniej!

Funkcja zapisu kopii paragonów w formie elektronicznej czy też możliwość bezprzewodowej komunikacji to w przypadku modelu next oczywistości. Oczywistości, które zapewniają szybki i stabilny rodzaj wymiany danych oraz komfort zarządzania danymi o zarejestrowanych transakcjach. Ale to nie wszystko.

Kasa fiskalna Novitus next

Razem z nową kasą marki Novitus, światło dzienne ujrzała także aplikacja NoviCloud, funkcjonująca w przeglądarce internetowej. To nic innego, jak popularne rozwiązanie w stylu chmury, przechowującej różne informacje, np. właśnie kopie paragonów. Ponadto, wszystkie te opcje umożliwiają też kontrolowanie stanów magazynowych, programowanie bazy towarowych i oraz wykonywanie innych, podobnych czynności handlowych w trybie online, czyli praktycznie z dowolnego miejsca. Mówimy więc o kolejnym, równie wysokim poziomie swobody w obsłudze technologii sprzedaży.

Kasa fiskalna z tabletem czy tablet fiskalny?

Można mieć co do tego pewne wątpliwości, gdyż Novitus next to atrakcyjna pod względem wyglądu, wykonania i ergonomii konstrukcja, zawierająca w sobie zarówno kasę fiskalną, jak i nowoczesny tablet. Kompilacja ta poszerza znacznie rozwiązania w zakresie obsługi: oferuje zarówno normalną klawiaturę z przyciskami, jak i ekran dotykowy, którego interfejs możemy precyzyjnie dostosować do naszych upodobań i potrzeb (liczba klawiszy, ich kolory oraz funkcje).

Obsługa zresztą wtóruje możliwościom, udostępnianym użytkownikowi modelu next. Urządzenie funkcjonuje na bazie systemu Android i jest otwarte na szereg nowoczesnych i praktycznych aplikacji. Poza tym, pozwala na korzystanie z różnych opcji typowych dla tabletu: przeglądanie internetu czy konfigurację elektronicznej poczty.

 

Co sądzicie o tej kasie fiskalnej? Skradnie serca przedsiębiorców, czy pozostanie atrakcyjną, zaskakującą, ale jednak przesadą? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

One Reply to “Novitus next – fiskalne przełamywanie barier”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *