Popularna, mała drukarka fiskalna Posnet. Co oferuje model Temo HS EJ?

Temo HS EJ - mobilna drukarka Posnet

Aktualnie w ofercie Posnet znajduje się wiele różnorodnych urządzeń rejestrujących. Jedno z nich wyróżnia się jednak w sposób szczególny – jest po prostu najmniejsze. Ale okazuje się, że model Temo HS EJ może się pochwalić nie tylko niewielkimi wymiarami oraz małą wagą (tylko 400 g!). W drukarce tej znalazł się też szybki mechanizm termiczny, moduł kopii elektronicznej i wydajny akumulator.

Parametry fizyczne drukarki Posnet

Skoro stwierdziliśmy przed chwilą, że Temo HS EJ jest najmniejszą drukarką fiskalną w ofercie Posnet, warto już teraz przytoczyć dane, które potwierdzą tę tezę. Pisząc w telegraficznym skrócie, wymiary tego modelu wynoszą zaledwie 46 x 86 x 128 mm (wysokość, szerokość, długość), a jego waga: jedynie 400 g. Gabaryty te przypominają zdecydowanie bardziej smartfona niż drukarkę rejestrującą. A jednak, Posnet Temo HS EJ doskonale leży w dłoni, nie sprawia żadnego problemu przy codziennym transporcie oraz praktycznie nie zajmuje miejsca na stanowisku obsługi klientów. W pewnym sensie jest to bowiem urządzenie uniwersalne. Model ten znajduje zastosowanie zarówno w pracy mobilnej, jak i w placówkach stacjonarnych. Oprócz niezwykle małych wymiarów, Temo HS EJ wyróżnia się też przydatną funkcjonalnością…

Posnet Temo HS EJ

Co daje moduł kopii elektronicznej?

W drukarce fiskalnej Posnet zastosowano moduł elektronicznej kopii paragonów. Jakie korzyści wiążą się z zastosowaniem tego rozwiązania technologicznego? Podstawową zaletą przechowywania danych na karcie pamięci jest wygoda pracy. Użytkownik Temo HS EJ nie musi po prostu składować zadrukowanych rolek z kopiami paragonów – w osobnym miejscu i sterylnych warunkach. Dodatkowo, atutem tej funkcjonalności jest możliwość łatwego wykonania backupu danych. Kopie paragonów, archiwizowane w formie cyfrowej, da się w dowolnym momencie zapisać na płycie DVD czy dysku twardym komputera. A to z kolei zawsze zwiększa pewność, że ważne dokumenty firmowe nie zostaną utracone. Warto też podkreślić, że codzienne stosowanie drukarki z kopią elektroniczną oznacza mniejsze wydatki na materiały eksploatacyjne. Wszystko za sprawą konieczności jednorazowego stosowania tylko 1 rolki papieru termicznego – a nie 2, jak w przypadku urządzeń z technologią papierową.

Działanie w systemie firmowym

Czy Temo HS EJ jest drukarką fiskalną, która poradzi sobie podczas pracy w firmowym systemie sprzedaży? Zdecydowanie tak! Urządzenie obsługuje przede wszystkim 2 protokoły komunikacyjne: Posnet oraz Thermal. Co za tym idzie, opisywany tu model jest kompatybilny z wieloma programami sprzedażowymi, które są obecnie dostępne na krajowym rynku. Dodatkowo, Posnet Temo HS EJ posiada port komunikacyjny USB. Złącze to zapewnia współpracę z wieloma komputerami i terminalami komputerowymi, na których zostanie zainstalowane oprogramowanie do zarządzania handlem. A jeżeli port USB okaże się niewystarczający, podatnik może zamówić drukarkę Temo HS EJ w wersji z modułem Bluetooth.

Skoro już jesteśmy przy zagadnieniach dotyczących pracy w systemie sprzedaży, wypada też napisać kilka słów o bazie PLU. W przypadku Posnet Temo HS EJ, po wcześniejszym zdefiniowaniu pozycji towarowych w programie komputerowym, możliwe będzie obsługiwanie nawet 100 000 produktów bądź usług.

One Reply to “Popularna, mała drukarka fiskalna Posnet. Co oferuje model Temo HS EJ?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *